Координаційний комітет визначив кількість проєктів-переможців Громадського бюджету Вараської громади

Відбулося засідання Координаційного комітету з питань впровадження громадського бюджету Вараської громади. Члени комітету ухвалили рішення подати на розгляд сесії Вараської міської ради зміни щодо персонального складу і ввести до координаційного комітету Світлану Сокол та Ольгу Цьомах (ГО "Активісти ОСББ м.Вараш").

Також на засіданні 2 липня обговорено часові межі перебігу етапів конкурсу проєктів - подання проєктів розпочнеться 1 серпня 2021 р., розгляд проєктів - 15 вересня 2021 р., етап голосування - із 25 жовтня 2021 р. до 8 листопада 2021 р., підрахунок голосів має завершитися 12 листопада 2021 р.

Окрім цього членами координаційного комітету визначено кількість переможців у чотирьох категоріях проєктів: 7 сільських (100 тис.грн кожен, реалізуються виключно в селах громади), 2 освітніх (250 тис.грн. кожен, реалізуються виключно в закладах загальної середньої освіти), 2 великих (500 тис.грн. кожен), 5 малих (150 тис.грн. кожен).

Члени координаційного комітету вирішили, що до 21 липня 2021 року будь-хто може подати свій варіант логотипу Громадського бюджету, а вже під час наступного засідання 22 липня 2021 комітет ухвалить рішення щодо візуального знаку проєкту.

"Основна мета громадського бюджету у залученні жителів громади до бюджетного процесу. Саме жителі громади своїм голосуванням визначатимуть які проєкти будуть реалізовані. Автор проєкту повинен буде описати тему, проблематику, зробити необхідні розрахунки, вказати цілі досягнення, а також знайти підтримку свого проєкту в інших людей", - розповідає керуючий справами виконавчого комітету Сергій Денега.