Відзначено учнів Вараського ліцею №3 – учасників Всеукраїнського етапу гри "Джура"

У виконавчому комітеті Вараської міської ради відбулося нагородження переможця II етапу Всеукраїнської дятячо-юнацької військово-патріотичної гри "Джура" та учасників ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Джура – 2023: Галицька Січ".

Перший заступник міського голови Павло Павлишин привітав та нагородив юнаків та дівчат за глибокі національно-патріотичні переконання, сумлінну військово-спортивну підготовку, ініціативність та наполегливість. Зокрема, нагороджено:

• грамотою виконавчого комітету Вараської міської ради та грошовою винагородою переможця II (обласного) етапу Всеукраїнської дятячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") у старшій віковій категорії Олега Федорова, учня Вараського ліцею №3.

99999999 6292

Перший заступник міського голови Павло Павлишин (праворуч) із переможцем II (обласного) етапу Всеукраїнської гри "Сокіл" ("Джура") Олегом Федоров

Також відзначено дипломами Міністрества освіти і науки України українського державного центру національно-патріотичного виховання краєзнавства і туризму учнівської молоді учасників ІІІ етапу Всеукраїнської дятячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") рій "Браття":

• Богдана Зайця, учня Вараського ліцею №3;
  • Назара Ігнатюка, учня Вараського ліцею №3;
  • Ірину Маїк, ученицю Вараського ліцею №3;
  • Анастасію Стадник, ученицю Вараського ліцею №3;
  • Олега Федорова, учня Вараського ліцею №3.

43 6322

Наприкінці заходу перший заступник міського голови Павло Павлишин, заступник міського голови Дмитро Стецюк, начальник Управління освіти Олена Корень та керівник рою "Браття" Вараського ліцею №3 Олег Панасюк долучилися до підпису прапору України, який передано одному із джурівців Вараської громади, котрий народився і проживав до початку війни у Херсоні.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!