Напередодні Дня поліцейського офіцера громади у Вараській громаді відзначили правоохоронців

У Вараській громаді відзначили Поліцейських офіцерів громади напередодні професійного свята.

Міський голова м.Вараш Олександр Мензул разом із т.в.о начальника Вараського РВП ГУНП в Рівненській області Рустамом Велієвим привітали поліцейських офіцерів громади з нагоди професійного свята, подякували за роботу та вручили грамоти.

Міський голова зауважив, що Вараська громада одна із перших запустила проєкт "Поліцейський офіцер громади".

"Основними завданням наших офіцерів є постійна співпраця з громадою та безпека жителів. Легкої вам служби на благо людям", − сказав Олександр Мензул.

430

За високу професійну майстерність, зміцнення правопорядку та з нагоди 5-ї річниці створення поліцейських офіцерів громади Національної поліції України очільник громади нагородив: капітана поліції Сергія Володимировича Булана, старшого лейтенанта поліції Вадима Миколайовича Полюховича, капітана поліції Дмитра Валерійовича Твердого, капітана поліції Юрія Вікторовича Хваля, старшого лейтенанта поліції Миколу Олександровича Чаплінського.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!