Вараська мистецька школа організувала благодійний концерт на підтримку 61 батальйону

У Вараській громаді викладачі мистецької школи організували благодійний концерт, щоб зібрати кошти на підтримку бійців із 104-ї окремої бригади ТрО, 61 батальйону.

Мистецький захід з назвою "Весна переможе" відбувся у золотій залі Палацу культури імені Лесі Українки, у п’ятницю, 10 березня.

487 1024

Під час виступу вдалося зібрати 19 тис. грн, котрі передадуть на потреби батальйону, у якому служать жителі Вараської громади та Вараського району.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!