У Вараській громаді вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день ми вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя під час подій Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Попри погодні умови сьогодні на площі біля міської ради у спільній молитві об’єднались духовенство, представники влади, рятувальники, військовослужбовці та просто небайдужі жителі Вараської громади. Присутні вшанували пам’ять активістів, які загинули під час Революції Гідності, хвилиною мовчання та спільно виконали Державний Гімн України.

1519 1024

Затим поклали квіти до меморіалу Героїв Небесної Сотні.

Захід доповнили інсталяцією та портретами загиблих Героїв.

1504 1024

Нагадаємо, що за нашу Свободу та Гідність під час Майдану загинули четверо жителів Рівненщини:

Арутюнян Георгій Вагаршакович (4 липня 1960 – 20 лютого 2014)
Городнюк Іван Володимирович (2 червня 1984 — 20 лютого 2014)
Опанасюк Валерій Адамович (20 травня 1971 – 20 лютого 2014)
Храпаченко Олександр Володимирович (18 вересня 1987 — 20 лютого 2014)

6815 724x0 803

Пам'ятаємо кожного Героя, який боровся за незалежність нашої держави, поклавши найдорожче − своє життя.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!