У Вараській громаді навчали керівників збірних пунктів евакуації

У Вараській громаді відбулося навчання для керівників збірних пунктів евакуації щодо їх організації та роботи.

Провели навчання працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області за сприяння Відділу цивільного захисту населення ВК ВМР.

Під час заходу розглянуто теми щодо організації і функціонування збірного пункту евакуації, відпрацьовано практичні навички з домедичної допомоги та реанімаційних заходів.

9990

До навчання долучилися рятувальники 12 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Рівненській області, котрі ознайомили учасників з основними правилами пожежної та мінної безпеки, надали рекомендації щодо безпечної експлуатації генераторів.

Зазначимо, що у Вараській громаді заплановано організувати 17 пунктів евакуації, що діятимуть на базі навчальних закладів.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!