"Енергодар – це Україна". У Вараші відбувся Відкритий чемпіонат Рівненської області з плавання

У Вараші відбувся Відкритий чемпіонат Рівненської області з плавання серед вихованців дитячих спортивних шкіл під гаслом "Енергодар – це Україна".

Чемпіонт організований за ініціативи мешканця Енергодара Віталія Зарівного в підтримку його земляків та юних плавців, котрі змушені були залишити свої домівки через окупацію.

Так, 14 січня у плавальному басейні Рівненської АЕС "Енергетик" за першість з плавання боролися дівчата і юнаки 2009 р.н. та молодші.

185 спортсменів із м.Луцьк, м.Ковель, м.Вараш, СДЮСШОР 2 (Рівне), ДЮСШ 3 (Рівне), також окремі учасники із міст Енергодар та Харків змагалися у різних вікових категоріях та на різних дистанціях.

325549382 867149854332056 7587741842724673591 n

За підсумками Відкритого чемпіонату Рівненської області з плавання вараські плавці з КДЮСШ здобули 62 медалі: 16 – золотих, 23 – срібних, 23 – бронзових нагород.

До слова, чемпіонат відбувся за підтримки Вараської громади.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!