У Вараській громаді зібрано більше 84000 грн для підтримки 68-ї окремої єгерської бригади

У Вараській мистецькій школі відбувся благодійний захід "Шлях до Перемоги", організований Центром дитячої та юнацької творчості.

За задумом організаторів, захід поділили на два дійства  ярмарок та виступи колективів. Під час благодійного ярмарку, який довелося організувати під світлом ліхтариків, освітяни Вараської громади реалізовували власноруч виготовлені домашні смаколики та вироби декоративно-прикладного мистецтва.

IMG 7866

Затим колективи Центру дитячої та юнацької творчості потішили присутніх сучасними піснеспівами та танцями.

IMG 7972

Загалом, від ярмарку і концерту організаторам вдалося зібрати 84 тис 527 грн. Виручені кошти спрямують на підтримку 68-ї окремої єгерської бригади ЗСУ, зокрема для придбання автомобіля.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!