"Вараш колядує": у Вараській громаді відбувся благодійний проєкт

У вихідні у Вараській громаді відбувся благодійний проєкт "Вараш колядує", організований Департаментом культури, туризму, молоді та спорту.

Колективи та виконавці громади зібралися 8 січня біля головної ялинки міста, де презентували українські колядки, щедрівки, віншування та збирали кошти на підтримку ЗСУ.

Послухати різдвяні піснеспіви зібралося чимало жителів та гостей громади.

324717015 1409187799890891 8978335987973598764 n

Привітали присутніх з Різдвом Христовим благочинний Вараського району отець Віталій, священник Свято-Покровському храму, військовий капелан, волонтер Микола Юрах та настоятель християнської церкви "Світло зорі" Юрій Рабий.

До участі у проєкті долучилися талановиті колядники громади: народний аматорський хоровий колектив ім. Ф. Гощука, народний аматорський фольклорний гурт "Полішуки", народний фольклорний колектив "Любисток" (с.Мульчиці), народний колектив української пісні "Журавлина" (с.Більська Воля), народний аматорський хор "Передзвін", Християнська церква "Світло Зорі", солістка Вараського міського центру реабілітації для осіб з інвалідністю ім.З.А.Матвієнко Катерина Крук, народний аматорський вокальний ансамбль "Берегиня", хор Свято-Софіївської церкви, хор Свято-Михайлівської церкви, хор Свято-Покровського храму, Світлана Тиндик, Микола Стельмах, Людмила Сніберко, Дарина Каштельян, Антоніна Килюх, Роман Обруснік, Дмитро Чернявський.

Організаторам вдалося зібрати 20 тис 400 грн, котрі передадуть на придбання авто для 68-ої окремої єгерської бригади.

Фото Дмитра Чернявського

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!