Вараська громада отримала гуманітарну допомогу для лікарні й ліцея

Вараська громада продовжує одержувати гуманітарну допомогу від благодійних організацій і місій із різних куточків світу.
Днями Вараська організація Товариства Червоного Хреста України передала одному із ліцеїв Вараської громади речі та інвентар. Для облаштування найпростішого укриття у ліцеї організація передала 3 ліжка-розкладачки (двоярусні), 5 матраців, 10 пледів, 10 ковдр, 10 спальних мішків, дитячі, продуктові та гігієнічні набори. Гуманітарна допомога сприятиме продовженню навчального процесу навіть в умовах небезпеки, коли необхідно перебувати в укритті.
 photo 2022 11 24 17 23 06

Також цього тижня Павло Рибчинчук доправив із Німеччини для Вараської багатопрофільної лікарні інвентар для приймального й реабілітаційного відділень. Шість ліжок з матрацами, вісім ходунків, інвалідні крісла, постільну білизну передала місія "Стефанус" (Stephanus).

photo 2022 11 25 14 56 51 2

Дякуємо усім небайдужим за підтримку й допомогу, котру отримує Вараська громада із початку повномасштабної війни!

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!