87-річний пенсіонер із Вараша передав ЗСУ 10 тисяч гривень

Пенсіонер із Вараша В’ячеслав Найденов укотре доводить своїми справами, що він справжній патріот України.

Сьогодні чоловік знову завітав до Волонтерського штабу Вараської громади, аби передати 10 тис. грн. власних заощаджень для наших захисників.

За словами дідуся, військових потрібно забезпечити теплим одягом, незабаром зима.

Найденов1

Нагадаємо, 87-річний В’ячеслав Найденов усе життя пропрацював в енергетиці, за свого часу будував і розвивав місто й станцію. У серпні цього року чоловік задонатив 35 тис. 30 грн власних заощаджень на потреби Збройних сил України. Також нещодавно у День Захисників та Захисниць України, В'ячеслав Найденов отримав посвідчення волонтера.
Кожен наближає Перемогу як може!

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!