Жителі Вараша приносять гроші до благодійної скрині на підтримку військових

Сьогодні до Волонтерського штабу Вараської громади завітав 87-річний В'ячеслав Найденов. Чоловік, котрий свого часу будував і розвивав місто й станцію, приніс 35 030 грн власних заощаджень, щоб передати їх для наших захисників.

В'ячеслав Найденов

До слова, днями ми повідомляли про Захара Гринчарика та Івана Титарчука, котрі спільно із друзями облаштували у своєму дворі блокпост і пропонують перехожим задонатити для ЗСУ. Також у Вараші у різних місцях можна зустріти інших дітей, котрі на імпровізованих ятках продають іграшки або власноруч зроблені аксесуари.

298996161 432601872148254 3929919786256668716 n

Захар та Іван принесли гроші до благодійної скрині

Ми неодмінно переможемо! Адже кожен українець – і старий, і малий – щодня наближує нашу Перемогу! Віримо у ЗСУ!

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!