"Україна без корупції": у ЦДЮТі відбувся І етап конкурсу дитячого малюнку

На базі Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради 10 листопада відбувся І етап конкурсу дитячого малюнка "Україна без корупції".

В конкурсі взяли участь учні Вараських ліцеїв № 1, 2, 3 ,5, 6, Більськовільського ліцею, Заболотівської гімназії, Озерецької гімназії, Рудківської гімназії, Собіщицького ліцею, Сопачівського ліцею, Старорафалівської гімназії та Центру дитячої та юнацької творчості, учасники яких представили 46 малюнків у трьох вікових категоріях.

Зокрема, відповідно до вікових категорій, призові місця зайняли:

Перша вікова категорія - від 8 до 10 років

• І місце – Маргарита Малярчук, учениця Старорафалівської гімназії. Керівник Людмила Місюра, "Зупинімо корупцію разом";
  • ІІ місце – Елеонора Ткач, вихованець Центру дитячої та юнацької творчості. Керівник Богдан Павлюсь, "В тумані";
  • ІІІ місце –  Марія Лупеха-Святчук, учениця Вараського ліцею № 5. Керівник Ірина Антонюк, "Україна без корупції".

Друга вікова категорія - від 11 до 14 років

• І місце – Тетяна Булачок, учениця Вараського ліцею № 3. Керівник Людмила Катюха, "Хабарі вбивають країну";
  • ІІ місце – Яна Муляр, учениця Сопачівського ліцею. Керівник Марина Мельник, "STOP КОРУПЦІЇ";
  • ІІ місце – Ангеліна Килюшик,учениця Вараського ліцею №3. Керівник Людмила Катюха, "Ми проти корупції";
  • ІІІ місце – Анастасія Лук'яневич, учениця Вараського ліцею № 2. Керівник Людмила Сернюк, "Майбутнє УКРАЇНИ без корупції";
  • ІІІ місце – Дмитро Шеляг, учень Вараського ліцею № 3. Керівник Людмила Катюха, "Ми проти корупції".

Третя вікова категорія - від 15 до 18 років

• І місце – Юлія Сльозко, учениця Вараського ліцею № 2. Керівник Людмила Сернюк, "Протидій корупції, починаючи з себе";
  • ІІ місце – Ірина Шевчук,учениця Вараського ліцею № 6. Керівник Михайло Гутник, "Захистимо від корупції";
  • ІІІ місце – Тетяна Волкова, учениця Собіщицького ліцею. Керівник Ірина Качинська, "Україна без корупції".

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!