У Вараші молилися за Україну, ЗСУ, волонтерів, за Мир і Перемогу

У Вараській громаді відбувся Другий молитовний сніданок, на якому керівництво громади, депутати міської ради, представники керівництва району, підприємці та інші гості спільно з представниками духовенства різних релігійних конфесій молилися про захист і Божу охорону для Вараської громади та всієї України.

11 листопада у сесійній залі Вараської міської ради пролунали молитви за Україну, Мир та Перемогу, Збройні сили України, за волонтерів і переселенців.

У молитовному сніданку взяли участь міський голова м.Вараш Олександр Мензул, перший заступник міського голови Павло Павлишин, начальник Вараської РВА Людмила Мариніна, голова Первинної профспілкової організації РАЕС Іван Мельник, заступник генерального директора Рівненської АЕС Богдан Шмигельський, заступники міського голови Дмитро Стецюк, Ігор Воскобойник, Роман Хондока, секретар міської ради Геннадій Дерев’янчук, керуючий справами виконавчого комітету Сергій Денега, директор Департаменту житлово-комунального господарства, майна та будівництва Дмитро Ющук (депутат ВМР), директор Департаменту культури, туризму, молоді та спорту Наталія Петрович, директор Департаменту соціального захисту та гідності Світлана Осадчук.

Депутатський корпус Вараської міської ради представляли Віра Литвин, Олександр Дерев’янчук, Наталія Камінська, Катерина Пікусь, Олександр Чех, Віталій Лисак, Артем Стецюк, Любов Сусь, Вікторія Данілко, Марина Воляніна, Марія Левченко, Яна Горегляд, Тетяна Латишенко.

До спільних молитв долучилися депутати Рівненської обласної ради Ігор Ясенюк, Олена Корень (начальник Управління освіти ВК ВМР).

IMG 4310

Молитви і промови виголошували старший пастор ХВЄ "Благодать" Петро Каленик, пастор ЄХБ "Преображення" Євгеній Риндик, громада Свято-Покровської парафії Рівненської єпархії Віталій Боднар, отець Йосип (Шарко) із Свято-Софіївської парафії Рівненської єпархії, Василь Плахотка із парафії Успіння Пресвятої Діви Марії Луцької дієцезії Римсько-католицької церкви.

Окрім цього на захід завітали військовослужбовці, підприємці, волонтери, представники релігійних громад Вараської громади, працівники виконачого комітету Вараської міської ради, комунальних підприємств громади.

photo1668167686

Наприкінці молитовного сніданку міський голова м.Вараш Олександр Мензул вручив ключі від автомобіля підвищеної прохідності представнику військової частини 3045 Національної гвардії України, який був придбаний за кошти, зібрані жителями Вараської громади.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!