Радіодиктант національної єдності писали у Вараській громаді

Щорічно у День української писемності та мови, 9 листопада, українці пишуть Всеукраїнський диктант національної єдності.

Цьогоріч до загальнонаціонального флешмобу долучилися міський голова м.Вараш Олександр Мензул, депутати Вараської міської ради, працівники виконавчого комітету, освітяни та усі охочі жителі громади.

1074

Писали радіодиктант на двох локаціях – у приміщенні виконавчого комітету, а також у залі Управління освіти.

4176

Нагадаємо, це 22-й Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Авторкою тексту цьогорічного радіодиктанту національної єдності стала українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читала його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

Зауважимо, радіодиктант не мав на меті перевірку грамотності, а задуманий як своєрідний флешмоб — акція єднання навколо мови.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!