Члени виконавчого комітету висунули кандидатури на почесне звання "Мати-героїня"

Відбулося засідання виконавчого комітету Вараської міської ради.

8 листопада члени комітету підтримали висунення кандидатур на представлення до присвоєння почесного звання України "Мати-героїня" за вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, а саме Савонік Людмилу Василівну, яка народила і виховує п’ятеро дітей та Левкову Наталію Степанівну, котра народила і виховує п’ятьох дітей.

Під час засідання також ухвалено рішення щодо виділення коштів із резервного фонду бюджету Вараської громади для придбання генераторів для сільських амбулаторій Вараського центру первинної медичної допомоги.

Члени виконавчого комітету підтримали й інші проєкти рішень порядку денного, зокрема щодо внесення змін до рішень виконавчого комітету про утворення оперативного штабу з організації управління заходами з ліквідації надзвичайних ситуацій та підготовки і виконання завдань територіальної оборони, про міську тимчасову комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, інших соціальних виплат, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, про створення комісії з питань визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Вараської громади, а також рішення щодо розірвання договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності громади, безоплатну передачу комунального майна з балансу управління освіти на баланс Більськовільського ліцею та ряд інших важливих рішень.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!