Волонтери Вараської громади відправили сім автомобілів на фронт

Волонтери Вараської громади відправили автомобілі для військових, що нині нищать окупантів по всій лінії фронту.

7 листопада у Свято-Софіївському храмі отець Йосип освятив сім автомобілів, які відправилися на допомогу нашим хлопцям.

Із ремонтом автомобілів допомогли Владислав Кушнірчук і Роман Троцюк, а фарбували машини Орест Кравець, Сергій Чілей та Андрій Мордас.

До слова, волонтери вже відправили більше 30 автомобілів для військовослужбовців з початку повномасштабного вторгнення.

Волонтерський штаб та освітяни Вараської громади також передали різноманітні смаколики для Захисників.

Дякуємо усім, хто щоразу допомагає своєю гривнею, своєю працею наближувати нашу Перемогу!

Висловлюємо окрему подяку Григорію Хвищуку та його волонтерській групі, які активно допомагають забезпечувати потреби наших військовослужбовців!

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!