Відзначено працівників соціальної сфери Вараської громади

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівників соціальної сфери.

Напередодні свята із вітальним словом до тих, хто забезпечує комфорт і полегшує життя людям, які цього потребуж, звернувся заступник міського голови Роман Хондока.

"Кожен із вас, на кого покладається обов'язок піклуватися про тих, хто самостійно щодня не може задовільнити свої потреби. Ви допомагаєте усім - ваша професія потребує надзвичайної любові до людей, енергії, волонтенства та ін. І ці всі чесноти є у вас – віддано, упевнено, з милсердям ставитеся до всіх, кому щоденно надаєте професійну та фахову допомогу. Бажаю вам здоров'я, достатку, родинного затишку, миру та перемоги", – сказав Роман Хондока.

3762

Затим заступник міського голови вручив грамоти й відзнаки виконавчого комітету Вараської міської ради, Рівненської обласної державної адміністрації та Департаменту соціальної політики РОДА.

За сумлінну багаторічну плідну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери одержали грамоти та грошові винагороди: соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Вараш Ганна Колядич, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Вараш Ніна Левков, завідувач господарством Вараського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко Світлана Саган, вчитель трудового навчання Вараського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко Інна Федорова, фахівець із соціальної роботи Вараського міського центру соціальних служб Наталія Харчук, начальник відділу соціальної роботи Вараського міського центру соціальних служб Наталія Шелкович.

Почесною грамотою Рівненської обласної державної адміністрації нагороджено: головного спеціаліста (програмне забезпечення) відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради Олексія Лобанова, завідувача сектору "Материнства-дитинства" відділу "Центр надання адміністративних послуг" Департаменту соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради Любов Черук.

3806

Грамоту Департаменту соціальної політики Рівненської обласної державної адміністрації вручено головному спеціалісту сектору з призначення пільг та компенсацій Департаменту соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради Наталії Матеуш.

Грамотою Рівненського обласного центру соціальних служб нагороджено: фахівця із соціальної роботи Вараського міського центру соціальних служб Ірину Сніжко; провідного фахівця із соціальної роботи  Вараського міського центру соціальних служб Валентину Шпур.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!