Збирали гроші для ЗСУ: школярі Вараської громади організували ярмарок

Яскравий приклад патріотизму, добра і небайдужості показали школярі Вараської гомади.

Лідери учнівського самоврядування закладів освіти Вараської громади організували учора благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України. Вараські школярі продавали солодощі та вироби декоративно-прикладного мистецтва, котрі виготовили своїми руками.

IMG 3649

Кекси, тістечка, випічку, цукерки, картини, прикраси та інше продавали учні на площі біля стадіону "Ізотоп".

На відвідувачів ярмарку очікували співочий патріотичний марафон, фотозони, де усі охочі писали побажання для наших захисників.

Учням вдалось зібрати на потреби української армії 73 тис. 877 грн.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!