Кількість хворих на COVID-19 активно зростає

Нині в Україні різко збільшується кількість хворих на COVID-19.

Зазначимо, станом на 29 вересня у Вараській громаді зареєстровано 150 активних хворих на коронавірусну інфекцію, яку спричиняє вірус SARS-CoV-2, серед них 12 осіб перебуває на стаціонарному лікуванні,  троє підключено до кисневих концетраторів та двоє пацієнтів підключені до кисню.

Нижче наведена інфографіка Міністерства охорони здоров'я України, як вберегти себе від COVID-19 та як відрізнити його від сезонних хвороб.

Пам'ятайте, вакцинація – це єдиний ефективний спосіб зменшити ризики госпіталізації та смерті внаслідок цієї хвороби. Нагадуємо, що Центр вакцинації населення від COVID-19 у місті Вараш працює у будні з 10:30-16:30 год. Отримати щеплення від COVID-19 можна за адресою: вул.Енергетиків 23, каб.119.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!