Вараська громада отримала каски для військових

Сьогодні міський голова Олександр Мензул спільно із головами інших територіальних громад Рівненської області отримали військові каски 1-го класу захисту.

Рівненська ОВА закупила 1554 штук за кошти обласного бюджету із співфінансуванням 57-ми громад області.

Розподілили каски для ТрО за територіальним принципом, відповідно виділених коштів.

Зокрема:

• Вараському району – 386 штук;
  • Дубенському району – 154 штук;
  • Рівненському району – 220 штук;
  • Сарненському району – 111 штук;
  • місту Рівне – 77 штук.

Ще 606 касок передали 104 бригаді ТрО.

Загалом, за даними Рівненської обласної військової адміністрації, для забезпечення спорядженням військовослужбовців з обласного бюджету виділено 41,4 млн грн, у тому числі 24,7 млн грн. надійшло від територіальних громад.

Зазначимо, Вараська громада активно виділяє кошти на підсилення оборони громади та району в цілому з початку запровадження воєнного стану по всій території України.

Нагадаємо, нещодавно працівники органів місцевого самоврядування Вараської громади придбали вантажівку для ЗСУ, а також предаставники органів влади передали для військових мобільні зарядні пристрої, генератори, акумуляторні ліхтарі та інше обладнання.

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!