Молодіжна рада відправила вантаж з книгами до Польщі

Молодіжна рада при виконавчому комітеті Вараської міської ради доправила зібрані книги для українців, котрі були вимушені покинути свою домівку, до Польщі.

Так, 4 серпня, представники Молодіжної ради Дарія Гугайло та Анастасія Лалак доправили 15 коробок із книгами до бібліотеки, яка створена на базі Центру обслуговування сім'ї (Centrum Służby Rodzinie) у польському місті Лодзь у рамках проєкту "Патріотична книгозбірня".

Нагадаємо, молодіжна рада при виконавчому комітеті Вараської міської ради ініціювала збір книг для для дітей і підлітків віком від 0-19 років, котрі були вимушені покинути Батьківщину через повномасштабне вторгення росії на Україну. Книги збирали з 21 червня по 29 липня.

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!