Герої не вмирають: громада Вараша попрощалася з Віктором Захарчуком

Сьогодні у Вараші провели в останню путь працівника РАЕС Віктора Васильовича Захарчука. Чоловік із перших днів добровольцем пішов боронити Україну від ворога.

41-річний молодший сержант 26 липня потрапив під ворожий обстріл біля села Берестове у Донецькій області.

Zakharchuk

У 2007 році Віктор завершив Севастопольський національний університет ядерної енергії та промисловості (за фахом – інженер-радіохімік). Із 2003 року працював черговим дозиметристом цеху радіаційної безпеки Рівненської АЕС.

Без батька залишилася 16-річна донька. Поховано Героя на кладовищі у с.Стара Рафалівка.