Депутати Вараської міської ради провели засідання сесії

Сьогодні відбулося пленарне засідання вісімнадцятої сесії Вараської міської ради.

Участь у засіданні взяли 26 депутатів. До порядку денного внесено 20 питань, які напередодні засідання було опрацьовано під час засідань комісій, а також велику кількість "земельних" питань.

Зокрема, депутати проголосували за проєкти рішень щодо порядку надання одноразової матеріальної допомоги при народженні двійні, трійні і більшої кількості дітей одному з батьків, передачу незавершених капітальних інвестицій, внесення змін до Програми охорони твариного світу та регулювання чисельності безпритільних тварин у Вараській громаді, погодження продовження договору оренди нерухомого майна комунальної власності та низку інших важливих питань, що регулюють життєдіяльність Вараської громади.

Також депутати розглянули запити та звернення до органів державної влади.

Опісля розгляду левової частки питань, котрі було включено до порядку денного, депутати вирішили оголосити перерву у пленарному засіданні.

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!