У Вараській громаді перейменують вулиці

Відбулося засідання комісії з найменування та перейменування мікрорайонів, вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів на території Вараської міської ради, що попадають під дію Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки" на території Вараської міської територіальної громади".

Члени комісії вирішили провести процедуру перейменування вулиць Вараської громади:

• вул. Курчатова у м.Вараш;
  • вул. Гагаріна, вул. 1-го травня у с.Заболоття;
  • вул. 50-річчя Перемоги, вул. Гагаріна, вул. Першотравнева у с.Стара Рафалівка;
  • вул. Партизанська у с.Озерці.

Також вирішено розпочати процедуру найменування окремих вулиць у м.Вараш, що на даний момент не мають назв.

Зазначимо, за результатами проведення попередніх громадських слухань, у Вараській громаді буде перейменовано наступні вулиці:

• вул. Колгоспна в м.Вараш на вул. Волонтерська;
  • вул. Колгоспна в с.Більська Воля на вул. Затишна;
  • вул.  Бегми в с.Більська Воля на вул. Садова;
  • вул. Жовтнева в с.Рудка на вул. Щаслива;
  • вул. Колгоспна в с.Сопачів на вул. Зоряна;
  • вул. Партизанська в с.Сопачів на вул.  Кар’єрна.

Повідомлення про початок проведення громадських обговорень буде оприлюдено на офіційному вебсайті Вараської міської ради та офіційних сторінках Вараської міської ради у соцмережах.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!