Чергові досягнення вараських спортсменів

1-2 листопада в місті Рівне відбувся відкритий чемпіонат Рівненської області з плавання серед юнаків та дівчат 2007 та 2008 років народження.

У змаганнях взяли участь близько 200 учасників з Тернополя, Рівного, Вараша та Луцька.

Здобутки наших спортсменів:

- Савчук Поліна - 1 та 2 місце;

- Войтюк Ілля - 2, 2 та 3 місце;

- Горова Софія - 2 місце.

Окрім того, діти вибороли в запеклій боротьбі два третіх місця на естафетах 8 по 50 метрів вільним стилем та 8 по 50 метрів (комбінована).

1-3 листопада в місті Рівне пройшов відкритий Кубок з греко-римської боротьби серед юнаків.

У змаганнях взяли участь 220 спортсменів з України, Білорусії та Словакії.

Вдало виступили юні борці Вараша: Парейко Констянтин у ваговій категорії 35 кг зайняв І місце, Іллюк Максим (вагова категорія 32 кг) – ІІ місце, Байкалов Арсен (вагова категорія 21кг) –ІІІ місце.

2-3 листопада в місті Рівне проходив відкритий Кубок Рівненської області з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок та відкритий чемпіонат Рівненської області з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат.

В даних змаганнях приймали участь команди: м.Вараш, Рівне, Дубно, Луцьк, Млинів, Броди, Березне, Рокитне – загалом понад 90 спортсменів.

У відкритому Кубку області наші спортсмени здобули такі результати:

- Верешко Дмитро: 1 місце - жим лежачи, 1 місце – пауерліфтинг та 3 місце в абсолютній першості;

- Андреєв Сергій: 2 місце – жим лежачи, 3 місце – пауерліфтинг;

- Глухайкін Вадим: 1 місце – жим лежачи, 1 місце – пауерліфтинг та 1 місце в абсолютній першості.

Чемпіонат Рівненської області з пауерліфтингу серед юнаків:

- Герасимчук Микита 3 місце – пауерліфтинг;

- Суховерхий Дмитро 2 місце – пауерліфтинг.

Паралельно відбувалися змагання з пауерліфтингу спортивно-масового фестивалю ветеранів фізичної культури і спорту Рівненської області.

Староверов Володимир виборов 1 місце – пауерліфтинг, 3 місце – жим лежачи.

Поїздки спортсменів на змагання відбулися за сприяння та фінансової підтримки виконавчого комітету Вараської міської ради.

Вітаємо спортсменів Вараша з черговими значними досягненнями та бажаємо нових здобутків та перемог!