День працівників освіти відзначили яскраво та креативно

Золота осінь щедра на свята, які вшановують працю педагогічних працівників, позашкільників та бібліотекарів, адже саме восени в Україні відзначають одразу декілька свят, пов’язаних з педагогічною діяльністю – День дошкільника, День позашкільника, День працівників освіти, а також Всеукраїнський день бібліотекаря.

З цієї нагоди, 4 жовтня, в центрі дозвілля відділу культури виконавчого комітету Вараської міської ради відбулися урочистості та святковий концерт для працівників закладів освіти та бібліотечних закладів міста.

Креативна святкова програма, талановиті концертні номери і яскраві вбрання учасників відповідали стилю 60-х років. Під час заходу педагоги розігрували сценки та демонстрували надзвичайно талановиті музичні номери. Варто зауважити, що освітяни Вараша вкотре довели усім присутнім, що вони є не лише висококласними педагогами, а ще й надзвичайно талановитими творчими особистостями.

Щирі слова пошани та вдячності за невтомну працю, творчий пошук, добро і щедрість душі, високий професіоналізм та життєву мудрість, лунали цього дня на адресу освітян від міського голови Сергія Анощенка, керуючого справами виконавчого комітету Бориса Бірука, начальника управління освіти Олени Корень, голови міської організації профспілки працівників освіти і науки України Володимира Нікітчука, учнів та вихованців.

За багаторічну сумлінну працю, інноваційну діяльність, неоціненний внесок у розвиток суспільства, навчання та виховання підростаючого покоління, грамотами та грошовими винагородами нагороджено:

- Бутрим Лідію Петрівну, вихователя Вараської гімназії;

- Гуменну Юлію Степанівну, психолога ДНЗ №3;

- Кречко Любов Петрівну, заступника директора ЗОШ №4;

- Кухарчука Валерія Євгеновича, викладача дитячої музичної школи;

- Лавренчук Ольгу Святославівну, вчителя ЗОШ №1;

- Марангос-Гададу Анну Дмитрівну, соціального педагога ЗОШ №5;

- Мізинець Марину Германівну, методиста, викладача дитячої музичної школи;

- Рубаху Наталію Кузьмівну, помічника вихователя НВК №1;

- Токар Тамару Адамівну, інструктора з фізичної культури ДНЗ №5;

- Шкоду Наталію Миколаївну, вихователя ДНЗ №2;

- Бензу Феодосію Анатоліївну, завідувача відділу обслуговування користувачів міської публічної бібліотеки;

- Зектер Людмилу Степанівну, бібліотекаря ЗОШ №3;

- Осіпчук Анну Володимирівну, завідувача відділу обслуговування користувачів міської публічної бібліотеки;

- Семенюк Руслану Петрівну, завідувача сектору інформаційних технологій та електронних ресурсів міської публічної бібліотеки;

- Ткачук Світлану Миколаївну, т.в.о. директора, провідного бібліотекаря міської бібліотеки для дітей;

- Фурсік Галину Іванівну, завідувача інформаційно-бібліографічним сектором міської бібліотеки для дітей;

- Столярук Тетяну Олександрівну, керівника гуртка БДЮТ;

- Романчук Світлану Володимирівну, культорганізатора БДЮТ;

- Лопугу Наталію Федосіївну, керівника гуртка БДЮТ;

- Васильчук Лесю Петрівну, вихователя ДНЗ №8;

- Васильчук Тетяну Петрівну, вихователя ДНЗ №12;

- Одарчук Наталію Михайлівну, сторожа ДНЗ №6;

- Речун Юлію Володимирівну, завідувача господарства НВК №10;

- Скибу Тетяну Петрівну, вихователя ДНЗ №7.

Преміями міського голови нагороджено:

- Мамчич Мирославу Сергіївну, вчителя інформатики ЗОШ №1;

- Горбачик Ольгу Віталіївну, вчителя математики Вараської гімназії;

- Зосимчук Олену Петрівну, музичного керівника ДНЗ №5.

Хай щедрою буде до вас доля, шановні працівники освіти Вараша!

Нехай засіяна вашою невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки!