Вараські медики відзначили професійне свято

Щороку, в третю неділю червня, в Україні відзначається професійне свято усіх тих, хто пов’язав своє життя з медициною - День медичного працівника.

З цієї нагоди, 14 червня в актовій залі дитячої музичної школи, відбулися урочистості та святковий концерт для працівників медичної галузі міста. Теплими словами медичний персонал ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України», комунального некомерційного підприємства «Вараський центр первинної медичної допомоги», санаторію-профілакторію ВП «Рівненська АЕС» та Вараського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко привітав керівник медико-санітарної частини №3 – Олександр Коцюбинський. На завершення свого виступу очільник медиків побажав усім міцного здоров’я, натхнення, трудових успіхів, мирного неба над головою та вдячних пацієнтів.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток СМСЧ №3, відданість праці, грамотами нагородили: Гузич Т.М. – cестру медичну хірургічного кабінету поліклініки, Гаврилюк Л.С. – кухаря іншого обслуговуючого персоналу, Козбур Н.О. – лікаря приймального відділення, Колбуна Л.І. – лікаря стоматолога зубопротезного відділення, Мушик Л.І. – лаборанта лабораторії, Міщука С.К. –лікаря-офтальмолога поліклініки, Мордас С.В. – молодшу медичну сестру поліклініки, Орловську Ж.М. – лікаря терапевта терапевтичного кабінету поліклініки, Рижкову Ю.А. – лікаря функціональної діагностики приймального відділення, Сторожук Л.А. – лікаря-інфекціоніста поліклініки, Старинську С.А. сестру медичну поліклініки, Чех К.В. – сестру медичну операційного відділення.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у забезпеченні високого рівня надання медичної допомоги населенню, професіоналізм, а також з нагоди Дня медичного працівника, народний депутат України Василь Яніцький вручив грамоти та грошові премії лікарю-рентгенологу рентгенологічного відділення Романчук Н.О. та медичній сестрі гастроентерологічного кабінету Цуман Н.Л. Цінним подарунком, іменним годинником народного депутата нагороджені завідувач відділення травматології Волянін В.І., начальник ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» Коцюбинський О.В. та завідувач відділення анестезіології Луцик Т.А.

В цей день найщиріші слова вдячності за відвагу, мужність та героїзм звучали на адресу лікарів, учасників АТО - Вороніна О.В., Козлова О.В., Козбур В.М., Босика В.К., Обруснік С.В.

Святковий настрій присутнім у залі подарували ведучі заходу Ангеліна Пашко та Юрій Савчук, народний аматорський хор «Передзвін», народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Заграва», лауреати ІІІ Молодіжного фестивалю «Зіркова хвиля» Ясюк Оксана, Набухотна Ангеліна, Анастасія Тимець, Даміра Несіпбаєва, Конотопчик Соломія, Поліна та Ангеліна Пашко центру дозвілля відділу культури виконавчого комітету, зразковий художній хореографічний ансамбль «Пірует», соліст Л.Колбун та чоловічий квартет «Голоси Полісся».