Працюють депутатські комісії

Незважаючи на сезон літніх відпусток, депутати Вараської міської ради 7 скликання продовжують плідно працювати в постійних комісіях.

Відтак, на цьому тижні відбулось засідання трьох депутатських комісій:

- постійної комісії з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики;

- постійної комісії з комунальних питань, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження;

- постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування, благоустрою та екології.

Загалом під час засідань депутати опрацювали близько 100 питань. Найбільше з них назбиралося земельних, проте, й інші комісії вирішували ряд важливих питань, зокрема, такі як утворення «вторинки», функціонування та перспективи розвитку КЗ «Парк культури та відпочинку».

Вивчили питання із статутом мистецької школи у місті Вараш, розглянули положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти територіальної громади міста Вараш, піднімали питання щодо дофінансування надбавок за складність та напруженість у роботі працівникам закладів дошкільної освіти та надбавок за престижність педагогічним працівникам усіх закладів освіти.

Окрім того, усі комісії розглянули питання щодо реорганізації НВК №1 та НВК №10.