Кращі спортсмени міста отримають стипендії

Основні складові шляху до перемоги – це швидкість, стійкість, майстерність, сила і воля. Саме такі якості переважають у вараських спортсменів, які заслужено завойовують лідерські позиції у різноманітних обласних, всеукраїнських та світових змаганнях, чемпіонатах і турнірах.

Рішенням сесії Вараської міської ради № 1375 «Про затвердження положення про стипендії міського голови провідним спортсменам м.Вараш та їх тренерам і порядок її призначення», вперше в місті започатковано виплату стипендій міського голови за спортивні досягнення на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Загальна сума видатків на виплату стипендій у 2019 році становитиме понад 200 тисяч гривень.

За підсумками виступів у 2018 році, щомісячні стипендії міського голови отримуватимуть провідні спортсмени міста та їх наставники.

У розмірі 1 500 грн.:

- Антон Бірук (пауерліфтинг) – 1 місце на Чемпіонаті світу;

- Владислав Буцмай (кікбоксинг) – 1 місце на Чемпіонаті світу;

- Олег Крисюк (кікбоксинг) – 1 місце на Чемпіонаті світу.

У розмірі 1 000 грн.:

- Григорій Якубишин (боротьба сумо) – 2 місце на чемпіонаті Європи.

У розмірі 800 грн.:

- Анна Байкалова (важка атлетика) – 1 місце на Чемпіонаті України;

- Поліна Луканіна (важка атлетика) – 1 місце на Чемпіонаті України;

- Дінара Коротенко (плавання) – 1 місце на ІІ етапі «Ліги плавання України»;

- Владислав Курбатов (боротьба сумо) – 3 місце на Чемпіонаті України;

- Ілля Шенкаренко (кікбоксинг) – 3 місце на Чемпіонаті України.

У розмірі 600 грн.:

- Ольга Плаксіна (баскетбол) – 2 місце на Чемпіонаті України;

- Михайло Шишка (важка атлетика) – 2 місце на Чемпіонаті України;

- Ілля Войтюк (плавання) – 2 місце на ІІ етапі «Ліги плавання України»;

- Поліна Савчук (плавання) – 2 місце на ІІ етапі «Ліги плавання України».

У розмірі 500 грн.:

- Давид Коротенко (плавання) – 3 місце на ІІ етапі «Ліги плавання України»;

- Матвій Макаров (плавання) – 3 місце на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе»;

- Євген Піший (боротьба сумо) – 3 місце на Чемпіонаті України;

- Іван Піший (боротьба сумо) – 3 місце на Чемпіонаті України;

- Кирило Іпатов (кікбоксинг) – 3 місце на Чемпіонаті України;

- Максим Полюхович (кікбоксинг) – 3 місце на Чемпіонаті України.

У розмірі 750 грн.:

- тренер Олександр Кравченко (кікбоксинг), вихованці якого Владислав Буцмай та Олег Крисюк вибороли 1 місця на Чемпіонаті Світу.

- тренер Сергій Якубишин (пауерліфтинг), вихованець якого Антон Бірук виборов 1 місце на Чемпіонаті світу.

У розмірі 500 грн.:

- тренер Володимир Веселовський (боротьба сумо), вихованець якого Григорій Якубишин виборов 2 місце на чемпіонаті Європи.

У розмірі 400 грн.:

- тренер Мирослава Луканіна (важка атлетика), вихованка якої Поліна Луканіна виборола 1 місце на чемпіонаті України.

- тренер Назар Усаченко (плавання), вихованка якого Дінара Коротенко виборола 1 місце на ІІ етапі «Ліги плавання України»;

- тренер Василь Корнілов (боротьба сумо), вихованець якого Владислав Курбатов виборов 3 місце на Чемпіонаті України.

У розмірі 300 грн.:

- тренер Віктор Сус (баскетбол), вихованка якого Ольга Плаксіна виборола 2 місце на чемпіонаті України.

- тренер Руслан Шинкар (важка атлетика), вихованець якого Михайло Шишка виборов 2 місце на Чемпіонаті України.

- тренер Олександр Савчук (плавання), вихованка якого Поліна Савчук виборола 2 місце на ІІ етапі «Ліги плавання України».

У розмірі 250:

- тренер Сергій Мартинюк (боротьба сумо), вихованці якого Іван Піший та Євген Піший вибороли 3 місця на Чемпіонаті України.

Велика подяка за проведену роботу депутатам Руслану Павлусю та Олександру Чеху, членам комісії, яка працювала над даним питанням та усім депутатам, які проголосували за внесення змін до бюджету міста, що дозволило передбачити кошти на виплату стипендій.

А найбільша вдячність, звичайно, усім спортсменам Вараша, які своїми здобутками прославляють наше місто не лише в Україні, а й в усьому світі.

Вітаємо усіх наших спортсменів та їх наставників з заслуженими перемогами та бажаємо нових спортивних звершень і досягнень!