Діти - гарант здоров'я і процвітання нації

31 травня 2019 року в приміщенні служби у справах дітей виконавчого комітету Вараської міської ради відбулось вітання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, до Міжнародного Дня захисту дітей.

Даний захід відбувся на виконання «Комплексної програми підтримки сім’ї, дітей та молоді міста на 2019 рік». 75 дітей вищевказаних категорій отримали подарунки.

Проблема захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти - гарант самозбереження, здоров'я і процвітання нації. Забезпечення та дотримання прав дитини - необхідність і потреба не лише сучасного етапу розвитку України, але й пріоритетний напрямок політики нашої держави на майбутнє.

Бажаємо нашим маленьким громадянам щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!