Команда ЗОШ №1 – переможці міського етапу фестивалю «Козацький гарт 2019»

З метою формування здорового способу життя, зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів закладів загальної середньої освіти, відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу 22 квітня 2019 року на базі Вараської ЗОШ №3 відбувся міський етап фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт 2019».

У фестивалі взяло участь 6 команд закладів загальної середньої освіти міста. Програма фестивалю складалася з таких видів: «човниковий» біг 4х9 м (хлопці, дівчата); стрибок у довжину з місця (хлопці, дівчата); стрибки через скакалку протягом 30 с (дівчата); перетягування канату (хлопці); естафета; конкурс знавців історії України, її спортивних досягнень та олімпійського руху (за часи незалежної України); презентація навчального закладу. Кращі результати зі стрибків у довжину з місця, стрибків через скакалку, естафеті показала команда Вараської ЗОШ №1, у конкурсі знавців історії України, її спортивних досягнень – команда Вараської гімназії, «човникового бігу» – команда Вараської ЗОШ №4, перетягування каната – команда ЗОШ №5. Презентацію свого закладу найкраще показала команда Вараської ЗОШ №2.

На підставі протоколів журі міського етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2019» переможцями визнано:

- команду Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 – І місце;

- команду Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 – ІІ місце;

- команду Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 – ІІІ місце.

Команди-переможці були нагороджені грамотами управління освіти та кубками відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів й надалі!