Проведено засідання постійної комісії з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження

28 березня у виконавчому комітеті Вараської міської ради під головуванням депутата Ксенії Будь відбулось засідання постійної комісії з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження.

Після тривалої перерви у роботі комісії депутатам необхідно було опрацювати нагальні питання, що стосуються комунальної галузі міста.

Окрім того, члени комісії розглянули проекти рішень, які включені до порядку денного 33 сесії Вараської міської ради, а також ряд листів та звернень громадян.

Наступні засідання комісії планують провести згідно графіку роботи комісій.