Відділ поліції інформує

Протягом вихідних днів, з 07 січня по 09 січня, до Варашського відділу поліції надійшло 27 заяв та повідомлень.

Із них:

- тілесні ушкодження – 2;

- крадіжка – 1;

- дорожньо-транспортні пригоди - 1;

- інші події (порушення публічного порядку, бійки, насильство у сім’ї,  пошкодження майна і т.п.) – 23.

У свята до поліції надійшло 11 повідомлень про сімейні сварки та конфлікти із сусідами та знайомими, 3 повідомлення про пошкодження вхідних дверей.

Так, 08 січня близько 04 години до відділення поліції надійшло повідомленння 44-річної місцевої жительки про те, що в квартирі за місцем проживання колишній чоловік влаштував сімейний конфлікт. Група реагування патрульної поліції за вчинення насильства у сім’ї щодо чоловіка склала протокол за частиною 1 статті 173-2 Кодексу України про адмінстративні правопорушення. Протокол направлений на розгляд до суду.

Одне із повідомлень, отриманих протягом вихідних, було кваліфіковане як кримінальне правопорушення за статтею 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Відомості до ЄРДР внесені на підставі заяви 26-річного місцевого жителя, у якого 08 січня близько 17 години з гардеробу медико-санітарної частини невідома особа викрала куртку.

Варашський відділ поліції

ГУНП в Рівненській області