Статистичні дані за 2016 рік

За даний період Кузнецовським міським відділом державної  реєстрації актів цивільного стану зареєстровано  всього 1077 актів державної реєстрації  цивільного стану.

- народжень  534 , що на 8 народжень менше ніж у 2015 році.

Відповідно до ст.135 Сімейного кодексу України (народжуваність дітей у матерів, які не перебувають у зареєстрованому шлюбі)  зареєстровано 16 народжень, на 6 реєстрацій менше  ніж в попередньому році , щодо 20  дітей визнано  батьківство по взаємній згоді батьків (батьки в шлюбі не перебувають, але батько хоче визнати батьківство над дитиною ).

261 хлопчик та 266 дівчаток народились у 2016 році. Було зареєстровано три пари двійнят.

З березня 2016 року в пологовому будинку міста було зареєстровано народжень 100 немовлят.

Протягом 2016 року було використано  з великого розмаїття імен 74 імен для хлопчиків та 81 для дівчаток.

Найпопулярнішими іменами були – Анна, Вікторія, Софія, Злата, Катерина, Марія, Маргарита, Соломія;

Хлопчиків називали – Артем, Максим, Дмитро, Роман, Тимоіфй, Ілля, Олександр, Іван, Владислав.

Рідковживаними іменами були –  Рахіль, Устина, Софья, Даяна, Суламіта, Вірсавія, Каміла, Соф’я, Стефанія;

Хлопчики- Еней, Лук’ян, Дамір, Дарій, Лука, Алан, Гліб, Даніель.

З березня 2016 року в пологовому будинку міста було зареєстровано 100 діток.

В зв’язку із змінами в законодавстві- на підставі актового запису про шлюб кожному із подружжя видається свідоцтво про шлюб.

Штампи про реєстрацію шлюбу та розірвання шлюбу в паспорти та паспортні документи громадянам України не ставляться.

-шлюбів  – 254, що  на 80 шлюбів менше ніж у 2015 році. У відділі державної реєстрації актів цивільного стану за  2016 рік зареєстрували шлюби громадяни України з громадянами країн СНД : Російська Федерація – 1 пара,  Республіка Словенія -1 пара, Республіка Молдова – 1 пара, Грузія – 1 пара,  Республіка Грузія – 1 пара .

З них 217  іногородніх громадян зареєстрували шлюб  в нашому місті. По віковій категорії в шлюбу вступили: до 18 років – 2,  до 20 років – 48 громадян, до 30 років – 402 громадян, до 40 років – 136 громадян, до 50 років – 46 громадян, до 60 років – 29 громадян, старші 60 років – 5 громадян.

- розірвань шлюбу – 33, що на 6 розірвань шлюбу більше ніж в минулому році, з них 30 розірвань шлюбу по спільній згоді, відповідно до ст. 106 Сімейного кодексу України, коли пари не мають спільних дітей, та 3 по рішенню суду, зменшення актових записів про розірвання шлюбу регламентується тим, що відповідно до Закону України « Про державну реєстрацію актів цивільного стану», який вступив в законну дію з 27 липня 2010 року, « документ, що засвідчує факт розірвання шлюбу судом, є рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили », тобто відділ державної реєстрації актів цивільного стану свідоцтво про розірвання шлюбу вже не видає.

В 2016 році було зареєстровано 230 смертей, це на 42 реєстрації менше ніж в минулому році.

У 2016 році 19 громадян міста змінили прізвище та 4 громадян змінили ім’я.

Начальник відділу ДРАЦС Ольга Комаринська