Рятувальники Вараської громади нагадують про відпочинок на воді

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області хочуть нагадати правила поведінки під час відпочинку біля водних об'єктів, бо, на жаль, щороку статистика нещасних випадків свідчить, що порадами рятувальників нехтують.

ВІДПОЧИНОК НА ВОДІ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИЙ!

Із кожним днем вода у водоймах все більше прогрівається, проте залишається ще доволі холодною для безпечного плавання. Купання у холодній воді може призвести до "холодового шоку" (гостре охолодження тіла). Він наступає, коли людина потрапляє в холодну воду. При цьому вона не може поворухнути руками і ногами, в неї розладнується дихання і вона тоне у воді мовчки, без крику про допомогу і без спроби врятуватись.

Тож рятувальники закликають поки що утриматися від купання у водоймах, а загартованим дотримуватися правил безпеки.

БЕЗПЕКА НА ВОДІ

За інформацією Вараського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!