На Рівненщині дозволено збирати гриби та ягоди окрім шести прикордонних громад

Відповідне рішення 12 червня ухвалила Рада оборони області. Про це повідомляє Рівненська військова державна адміністрація.

Обмеження діятимуть на північних територіях Локницької, Зарічненської, Висоцької, Миляцької, Старосільської та Березівської територіальних громад.

В адміністрації наголошують, що у заміновані лісові зони, де діє заборона, заходити не можна. Це небезпечно для життя.

Водночас нагадуємо, що у жовтні 2022 року Рада оборони області ухвалила рішення про посилення охорони Рівненської АЕС. У межах санітарно-захисної зони станції діють обмеження на пересування, діють блокпости, змінено маршрути транспорту тощо.

За інформацією Відділу екологічного контролю управління безпеки та внутрішнього контролю ВК ВМР

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!