Щодо коригування діючого тарифу на послугу постачання гарячої води

Інформація щодо коригування діючого тарифу на послугу постачання теплової енергії та послугу постачання гарячої води.

Комунальне підприємство "Вараштепловодоканал" Вараської міської ради на виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про коригування цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтування такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 05.06.2018р №310, інформує споживачів про намір встановлення скоригованого тарифу на послугу постачання гарячої води.

Основні причини коригування планового тарифу є збільшення ціни на відібрану воду з 17,62 грн/м3 з ПДВ до 18,78 грн/м3 з ПДВ згідно з рішенням виконавчого комітету Вараської міської ради №437-РВ-22 від 06.12.2021р. "Про встановлення тарифів для ВП "Рівненська АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом" на послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення з 01.01.2023 року".

Розмір діючих та скоригованих тарифів для Комунального підприємства "Вараштепловодоканал" Вараської міської ради на послугу постачання гарячої води

№з/п

Найменування

Одиниця виміру