Професійна адаптація учасників АТО

Учасники антитерористичної операції мають можливість пройти навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації за рахунок коштів державного бюджету у вищих і професійно-технічних навчальних закладах, автошколах ТСОУ області за бюджетною програмою «Заходи з психологічної реабілітації, соціальної і професійної адаптації учасників антитерористичної операціїі забезпечення постраждалих учасників АТО санаторно - курортним лікуванням.

Інститут післядипломної освіти Національного університету водного господарства та природокористування організовує професійне навчання для учасників антитерористичної операції за напрямами:

- “Основи фізичної реабілітації ”;

- “Основи лікувального масажу”;

- “Основи підприємництва та підприємницької діяльності”;

-“Автоматизоване бізнес-планування” (розробка бізнес-планів);

- “Програмні продукти для сучасного офісу”

Фінансування здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.

Випускники отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації  державного зразка .

Навчальний заклад знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. 24 Серпня, 11, Інститут післядипломної освіти (тел./ факс для довідок: (0362) 63-39-68, 096-471-02-73, 098-75-45-303, E-mail: ipo@nuwm.edu.ua )

Учасники антитерористичної операції, які бажають отримати послуги за зазначеною програмою, мають звернутися до управлінь праці та соціального захисту населення за місцем проживання

Більш детальну інформацію про навчальні заклади можна отриматиу відділі праці, охорони праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради  за адресою м-н Будівельників 1,  каб.8-9  або за телефоном 2 38 15