Повідомлення про реєстрацію колективних договорів

Упродовж січня - березня 2017 року управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради здійснено повідомну реєстрацію колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств:

- КП «Міські електричні мережі»;

- КП «Благоустрій»;

- ТОВ «ДОЦ УБ РАЕС»;

- ТОВ «Телекомпанія Енергія»;

- Військова частина 3045 Нацгвардії України;

- ДАК «Ліки України» ДП Аптека № 7;

- Управління ДКС України у місті Вараші.

Водночас звертаємо увагу, що відповідно до законів України „Про колективні договори і угоди”, „Про соціальний діалог в Україні” між всеукраїнськими об’єднаннями організацій роботодавців, всеукраїнськими об’єднаннями професійних спілок та Кабінетом Міністрів України підписано Генеральну угоду про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2016-2017 роки. З дня набрання чинності цією Угодою, тобто з 23 серпня 2016 року втрачає чинність Генеральна угода про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2010–2012 роки. Відтак, якщо ваше підприємство входить до організації роботодавців, яка є підписантом Генеральної угоди, гарантії в колективному договорі мають бути не нижчими за ті, що закріплені в цій угоді (тобто колективний договір потребує перегляду).

Консультації щодо змісту колективного договору та процедури його укладання і реєстрації можна отримати у відділі праці, охорони праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, м - н Будівельників 1, каб.8, або за тел.2-38-15.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Т.Сич