Статистичні дані ДРАЦС за березень 2017 року

Статистичні дані ДРАЦС за березень місяць 2017 року

По Кузнецовському міському відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області за даний період зареєстровано:

Народжень – 46, з них 22 дівчаток та 24 хлопчиків, одна пара двійнят.

Найбільш вживані імена – Олександр, Артем, Ірина, Міланія.

Рідковживані імена - Емма, Лія, Даниїл, Матвій.

Вперше в родинах народилось 16 діток, вдруге – 17 діток, збільшилась кількість багатодітних родин, а саме: втретє народилось 6 дітей, вп’яте – 4 дитини, вшосте -2 дитини та дев’ята дитина народилась у однієї сім’ї.

Віднедавна отримати свідоцтво про народження дитини можна безпосередньо у закладі охорони здоров’я, тобто в пологовому будинку Варашської СМСЧ №3. Такою послугою скористалось 17 батьків новонароджених діток.

Шлюбів – 12, з них 8 громадян іногородніх виявили бажання зареєструвати шлюб в нашому місті, три скорочених реєстрацій шлюбу в зв’язку з вагітністю нареченої.

Розірвань шлюбу – 7, з них 5 по спільній згоді подружжя та 2 по рішенню суду, з 01 жовтня 2016 року відмітки в паспортні документи не ставляться, в зв’язку зі змінами в Закон України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану».

Зміна імені фізичної особи – 3. Смертей - 25.

Начальник Кузнецовського міського відділу ДРАЦС

О.Комаринська