Маршрут траурної процесії-прощання з Олегом Бірюком

Сьогодні, 2 серпня, орієнтовно о 12:30 до Вараша прибуде труна з тілом загиблого Героя – заступника командира взводу, старшого сержанта одного з механізованих батальйонів 118-ої окремої механізованої бригади Олега Петровича Бірюка.

Прощальна хода вирушить від Автовокзалу, прослідує проспектом Т.Шевченка, вул.Лесі Українки і поверне до будинку мікрорайон Перемоги 6. Після прощання біля під'їзду хода попрямує вулицею Героїв Небесної сотні до Свято-Софіївського храму.

1ab98345 ce20 4ffa a109 5615b1261906

По завершенню поминальної служби процесія прослідує вул. П'ятихатки до АЗС "Журавлина".

Поховають нашого Захисника на Алеї Героїв кладовища у с.Стара Рафалівка.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!