Вараські правоохоронці закликають остерігатися телефонних шахраїв

Останнім часом у Вараському районі побільшало випадків телефонного шахрайства.

У Вараському районному відділі поліції заважують, що часто шахраї телефонують та представляються працівниками банку. І під приводом покращення безпеки рахунку — видурюють у людей гроші.

НІКОЛИ не розголошуйте усі реквізити платіжної картки. Єдине, що можна назвати – 16-значний номер картки. Завжди контролюйте транзакції власного рахунку. Не розголошуйте коди, які приходять вам на мобільний телефон під час здійснення операцій із платіжною карткою.

Знайте, що працівники банку не запитують будь-яких ідентифікуючих даних банківських карток.

ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД МОБІЛЬНОГО ШАХРАЙСТВА – ПОРАДИ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

У випадку дзвінків із проханням надати дані про Вашу карту (ким би ця особа не представлялася) необхідно негайно звертатися до правоохоронних органів.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!