У Вараській громаді відбудеться благодійний веломарафон на підтримку ЗСУ

10 червня 2023 року відбудеться традиційний благодійний веломарафон "100 ВелоWatt" ВП РАЕС.

Зібрані під час заходу кошти будуть скеровані на підтримку Збройних сил України.

Маршрут заїзду:

Старт: у Вараші (біля центрального входу в стадіон "Ізотоп") – Суховоля (Спортивний старт) – Рафалівка – Балаховичі – Маюничі – Козлиничі – Хряськ – Цміни (КП1) – Старий Чорторийськ – Комарове – Рудка – Кам’януха (КП2) – Гута-Лісівська – Лісове – Вовчицьк – Костюхнівка – Колодії (КП3) – Собіщиці – Більська Воля (КП4) – Рудка – Фініш: реабілітаційно-оздоровчий комплекс "Біле озеро".

Маршрут веломарафону

За інформацією організаторів заходу – організації молоді ППО ВП РАЕСусі учасники отримають воду та їжу під час веломарафону, а після досягнення фінішу – пам'ятну медаль.

Реєстрація на благодійний веломарафон "100 ВелоWatt" за посиланням. Вартість участі: 500 грн.

Положення про проведення відкритої першості ВП "Рівненська АЕС" з велоспорту "Веломарафон 100 ВЕЛОоwatt"

Інфографіка Організації молоді ППО ВП РАЕС

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!