"Регламентна" комісія розглянула низку питань про внесення змін до проєктів рішень

Відбулося засідання Комісії з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку Вараської міської ради.

Зокрема, 8 березня, члени комісії заслухали заступника начальника відділу архітектури та містобудування, головного архітектора Наталію Колесінську, котра доповіла про звернення громадян Вараської громади щодо питання погодження уповноваженим органом затвердження порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у житлові будинки.

Наталя Колесінська відмітила, що проєктом рішення вносяться зміни до Положення про відділ архітектури та містобудування, котрі визначають даний відділ уповноваженим органом стосовно переведення згаданих типів будинків, адже інформація щодо них реєструється у єдиній державній електронній системі у сфері будівництва.

2567 1024

Також під час засідання члени комісії розглянули і схвалили інші проєкти рішень: внесення змін до структури виконавчих органів Вараської міської ради, внесення змін до Програми мобілізаційної підготовки, мобілізації та оборонної роботи у Вараській міській територіальній громаді на 2022-2025 роки, припинення юридичної особи публічного права – відділу Державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Вараської міської ради шляхом ліквідації.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!