Маршрут траурної процесії-прощання з Володимиром Гніденком

У понеділок, 6 березня, у Вараші відбудеться прощання із загиблим солдатом, сапером-розвідником 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Володимиром Миколайовичом Гніденком.

Житель Вараша 24 лютого 2023 року разом із бойовими товаришами виконував завдання біля с.Новомихайлівка Донецької області.

19d01731 6926 4ced b6a1 80a6d53dc282

Об 11:30 траурна хода рушить за маршрутом: Автовокзал, проспект Шевченка, вул.Лесі Українки, Героїв Небесної сотні до будинку м-р Перемоги 7. Після прощання біля під'їзду процесія попрямує до Свято-Софіївської церкви. Опісля поминальної служби хода прослідує вулицею П'ятихатки до виїзду з міста.

Поховають нашого Захисника на кладовищі у с. Стара Рафалівка.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!