Вараська громада: як зустріти рідних під час комендантської години?

Якщо під час комендантської години у вас виникла необхідність зустріти рідних, близьких, друзів, що прибувають на поїзді, автобусом, попутним транспортом, це можна зробити, отримавши спеціальну перепустку.

За інформацією Управління безпеки та внутрішнього контролю, водію транспортного засобу, який буде прямувати до залізничної станції у Вараші, Рафалівці, до Полиць, необхідно прийти до приміщення Вараської міської ради та звернутися до працівників Управління. Йому буде видана тимчасова перепустка для руху через блок-пости під час комендантської години. Наголошуємо – перепустка виписується лише для водія.

Якщо ви їдете до/із залізничної станції власним транспортом, то перепусткою слугуватиме квиток на поїзд, оформлений на ваше ім'я.

Нагадаємо, на території Вараської громади комендантська година діє із 00:00 до 5:00.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!