У Вараській громаді видано 2,8 млн грн мікрогрантів для створення власного бізнесу

Дванадцять підприємців Вараської громади скористалися програмою підтримки бізнесу "єРобота".

Загальна сума виданих минулоріч мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу складає 2 млн 885 тис. 260 грн.

Зокрема, заявки на мікрогранти подавалися для створення/розвитку на території громади швейних майстерень, вирощування свиней, спеціалізованої медичної практики (фізіотерапія), перукарні, переробку і консервацію фруктів/овочів та ін.

Нагадаємо, урядова програма "єРобота" стартувала 1 липня 2022 року. Безповоротні гранти можуть одержувати суб'єкти господарювання мікро- чи малого підприємництва. Максимальна сума гранту – 250 тис. грн.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!