Для Вараської багатопрофільної лікарні придбано обладнання на суму 35 млн грн

Керівництво Вараської громади, депутатський корпус Вараської міської ради дбають про осучаснення та розвиток Вараської багатопрофільної лікарні.

У 2022 році, попри виклики воєнного часу, із бюджету громади було виділено кошти для придбання медичного обладнання. Зокрема, закуплено апарати для анестезії Leon, Leon Plus, стіл операційний ОР 750, систему для лікування ран негативним тиском, електрокардіограф, електрохірургічний апарат KENTAMED, центрифугу для переливання крові Sigma, ультразвукову діагностичну систему експертного класу Apogee 5500, систему ЕКГ, ультразвукову діагностичну систему Ebit 60, пристрій для реабілітації MOTOmed viva2, артроскопічну стійку, рентгенівську цифрову систему MobileCooper, рентгенівську діагностичну систему KAIGEN-65-R, оптико-когерентний томограф НОСТ-1 F, лапороскопічну стійку, електрохірургічний апарат ARC 303 та ін.

Світлини ВБЛ

"Хочу зазначити, що це якісне і сучасне обладнання. Дороговартісне, але воно дозволить нашій лікарні крокувати поруч із медичними закладами обласного рівня. Воно дозволить нам якісно надавати послуги жителям нашої громади, забезпечить комфорт пацієнтів, нашим лікарям одержувати задоволення від роботи. Також ми зможемо подати заявки на пакети Національної служби здоров’я України, які були у нас минулого року, а також нові. Це дозволить лікарні заробляти кошти. Хочу подякувати за розуміння, підтримку і сприяння керівництву громади, депутатам", – зауважує директор Вараської багатопрофільної лікарні Тетяна Латишенко.

Відмітимо, що загалом із минулорічного бюджету громади для закупівлі медичного обладнання виділено 34 млн 999 тис. грн.

У цьому році, за наявності можливостей, керівництво громади також планує приділити значну увагу матеріально-технічному забезпеченню лікарні, облаштуванню її приміщень. Окрім цього, триває робота щодо набуття медичним закладом статусу "кластерної", що дозволить забезпечувати лікування найбільш поширених захворювань.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!