Розроблено нові схеми розчищення та посипання доріг у зимовий період

Сьогодні відбулася нарада щодо розробки схем розчищення та посипання доріг у Вараській громаді.

КП "Благоустрій" представило нові схеми руху спецтехніки, які дозволяють оптимізувати її роботу у зимовий період і, водночас, забезпечити якісне і швидке прибирання снігу.

Отже, за помірного снігопаду для розчищення доріг у місті Вараш комунальне підприємство залучає п'ять одиниць техніки. Слідом для посипання магістральних шляхів виїжджає три одиниці техніки, ще два трактори забезпечують посипання тротуарів.

За несприятливих погодних умов робочий день для комунальників, що відповідають за розчищення і посипапння, починається о 5-й годині ранку. За потужнішого снігопаду черговий зміни організовує роботу вже з 4-ої години ранку.

Під час засідання обговорено також питання посилення контролю за розчищенням/посипанням та плани щодо збільшення завантаження об'ємів бункерів техніки, яка посипає тротуари та міжквартальні проїзди.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!